Manzaram Villa#1


+19 fotoğraf daha

Manzaram Villa#1

 4 yatak ·  10 misafir ·  3 banyo ·  5000₺ depozito ·  300 m2 ·  Minimum 7 gün
Açıklama
Marmaris manzarasına yukarıdan bakan ve şehrin panoramasına hakim konumdaki Villa Manzara, 10 misafir kapasiteli havuzlu ve lüks villalardan biridir. Villada dört yatak odası ve üç banyo bulunmaktadır. Yatak odalarının tamamının klimaları ve kendilerine ait birer balkonları vardır. Villanın tam donanımlı mutfağı, havuza alanına erişim sağlamaktadır. 

Bahçe & Havuz
800 x 400 x 155 cm ölçülerindedir. Zeytin ağaçlarının kuşattığı bahçede bir yemek alanı bulunmaktadır. Havuz alanında dört adet şezlong, rattan oturma alanı ve mangal ekipmanı mevcuttur.

Diğer bilgiler
* Girişte hasar, kayıp, kırık, döküm vs gibi aksi olasılıklar nedeniyle 5000 TL depozito alınmakta; depozito çıkış tarihinde iade edilmektedir. 

* Su ve elektrik (haftalık kullanım kotası 350 kw) fiyata dahildir. Elektriğin fazla olması durumunda aşılan miktar talep edilir.

* Minimum konaklama süresi 5 gecedir. Yüksek sezon dışında kalan 3-5 gecelik konaklamalarda ekstra temizlik ücreti alınmaktadır.

* En az bir haftalık konaklamalarda temizlik ücreti fiyata dahildir ancak tatilin sırasında talep edeceğiniz ekstra temizlik hizmetleri için ücret 3500 TL'dir. 

* Villaya giriş saati 16.00, çıkış saati 10.00'dır.
Bu mekân size neler sunuyor?
Duşakabin
Şömine
Buzdolabı
Fırın
Mangal
Ütü
Uydu TV
Klima
Kettle
Televizyon
Mesafeler
Merkeze Uzaklık : 5 KM
Kumsal : 10 KM
Toplu Taşıma : 1 KM
Villa Runner
 0,0 (0 Değerlendirme)
0 Gece
0 ₺
0 ₺
Ev Kuralları
Bu ev için kural bilgisi girilmemiş.