Hideway Villa Söğüt#847847285


+29 fotoğraf daha

Hideway Villa Söğüt#847847285

 4 yatak ·  9 misafir ·  4 banyo ·  2500₺ depozito ·  200 m2 ·  Minimum 7 gün
Açıklama
Son zamanların en popüler kıyı kasabalarından Söğüt'te bulunan özel havuzlu villa, misafirlerine konumundan dolayı özel bir deniz manzarası sunmaktadır. Muhteşem Söğüt denizine yalnızca 3 km mesafededir. Villa Hideway korunaklı havuz alanı nedeniyle özellikle muhafazakar ailelerin tercih ettiği bir villadır. 2 katlı villada, 4 yatak odası, 3'ü ebeveyn olmak üzere 4 banyo bulunmaktadır. Giriş katta yer alan yatak odasında 1 çift kişilik yatak, bir de yataklı bir kanepe bulunmaktadır. 2. Yatak odasında iki adet tek kişilik yatak ve bir çekyat vardır. 3. Yatak odasında ise 3 adet tek kişilik yatak vardır. 4. Yatak odasında ise yine bir adet çift kişilik yatak ve deniz manzaralı bir balkon vardır. 

Söğüt hakkında…
Söğüt, araçla Marmaris merkezine 45 dakika uzaklıktadır ancak Marmaris'ten yola çıkarak ziyaret edilen Selimiye, Orhaniye ve Hisarönü gibi koylara komşudur. Kendine ait otoparkı olduğu gibi, yakındaki market ve restoranların paket servisi uygulaması vardır. Villanın araç girişi toprak ve dar olduğu için altı düşük ve lüks araçların giriş yapmadan önce haber vermesi rica edilir.

Havuz & Bahçe
750 cm x 500 cm x 150 cm ölçülerinde özel yüzme ile 4 adet şezlong bulunmaktadır.

Diğer bilgiler
* Henüz gelişmekte olan Söğüt köyünün dar ve toprak yolları nedeniyle, alçak ya da lüks araçlarla gelecek misafirlerin önden bilgi paylaşmaları tercih edilir.
* Girişte hasar, kayıp, kırık, döküm vs gibi aksi olasılıklar nedeniyle 2500 TL depozito alınır. Depozito çıkış tarihinde iade edilir.
* Haftalık 250 kw olarak belirlenen elektrik tüketim miktarı fiyata dahildir. Elektriğin kotayı aşması durumunda aşılan miktar talep edilir.
* 7 gecedir. Yüksek sezon dışında 3-5 gece konaklamalarda ekstra temizlik ücreti talep edilir.
* En az bir haftalık konaklamalarda temizlik ücreti fiyata dahildir ancak tatiliniz sırasında talep edeceğiniz ekstra temizlik hizmetleri için ücret 2000 TL'dir. 
* Giriş saati 16.00, çıkış saati 10.00'dır. 
Bu mekân size neler sunuyor?
Duşakabin
Şömine
Buzdolabı
Fırın
Mangal
Ütü
İnternet
Uydu TV
Klima
Vileda Paspas
Mesafeler
Merkeze Uzaklık : 45 KM
Kumsal : 3 KM
Market : 2KM
Havaalanı : 130 KM
Villa Runner
 0,0 (0 Değerlendirme)
0 Gece
0 ₺
0 ₺
Ev Kuralları
Bu ev için kural bilgisi girilmemiş.