Çağrı Villa 2 Dalyan#284459732


+13 fotoğraf daha

Çağrı Villa 2 Dalyan#284459732

 6 yatak ·  12 misafir ·  5 banyo ·  1000₺ depozito ·  250 m2 ·  Minimum 7 gün
Açıklama
Villamız Muğla Dalyan’nın muhteşem doğası ve huzuru ile harika bir tatil sunmaktadır. Villamız 6 yatak odası 12 kişilik konaklama kapasitesi ile kalabalık aile ve arkadaş gruplarına hitap etmektedir. Her odasında kendine ait banyo ve wc si bulunmaktadır. Havuzu kısmen korunaklı olan villamız, merkeze yakın konumdadır. 
 

   Yatak Odaları:
   1. yatak odası : 1 adet çift kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap   2. yatak odası : 1 adet çift kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap   3. yatak odası : 1 adet çift kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap   4. yatak odası : 2 adet tek kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap    5. yatak odası : 2 adet tek kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap 6. yatak odası : 2 adet tek kişilik yatak, WC + duş, klima, dolap 
* Banyo: 5 adet banyo + 1 wc , çamaşır makinesi bulunmaktadır

* Salonumuzda  Oturma grubu , yemek masa ve sandalyeler , klima , televizyon , orta sehpa , konsol , balkon yer almaktadır.

* Mutfağımızda , buzdolabı , bulaşık makinesi, sıcak su ısıtıcısı, dörtlü ocak, fırın , davlumbaz, tost makinası , yemek takımı , mutfak eşyaları, balkon , masa ve sandalye yer almaktadır. 

* Bahçemiz de mangal bulunmaktadır.

 
Havuz ölçüleri: 900 cm x 450 cm x 155 cm ölçülerin özel yüzme havıuzu bulunmaktadır.

 
* Hasar depozitosu Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 1000 TL depozito alınmaktadır. Herhangi bir kırık dökük, zarar ziyan, kayıp gibi problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir.

*Su ve elektrik (haftalık kullanım kotası 350 kw) fiyata dahildir. Eğer elektrik aşımı olursa aşılan tutar talep edilir.
* Minimum konaklama 7 gecedir. Yüksek sezon dışında 3-5 gece konaklamalarda + temizlik ücreti talep edilir.* Ekstra temizlik ücreti : 500 TL

* Villamıza girişler saat 16.00 - çıkışlar saat 10.00 dur.
Bu mekân size neler sunuyor?
Duşakabin
Buzdolabı
Fırın
Mangal
Tost Makinası
Ütü
İnternet
Uydu TV
Klima
Vileda Paspas
Mesafeler
Bu ev için mesafe bilgisi girilmemiş.
Villa Runner
 0,0 (0 Değerlendirme)
0 Gece
0 ₺
0 ₺
Ev Kuralları
Bu ev için kural bilgisi girilmemiş.